Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Leden 2009

Náplň života

4. ledna 2009 v 22:09 | Astrid |  Moje Kecy
Úžasnou úvahu mi přinesla Thoru(Fruits Basket). Je to anime u kterého se mi srdce na chvíly zastavilo. Vyprávěla příběh o Onigiri(Japonské jídlo) .

http://www.desdemona-design.com/images/works/onigiri.jpg

Už nevím jak to přesně bylo ... demo ...

Bylo místo, kde žili onigiri. Každé bylo krásné a bylo plněno různými náplněmi. Onigiri náplně jsou ale vidět jen zezadu rýžové kuličky... Jedno bylo smutné.. ,, Jsem jenom čistě bílé nemám nic co mají ostatní" naříkalo. Ale ne... Taky bylo plněné barevnou náplní. Vidělo záda ostatních onigiry, ale své nevidělo. Zavídělo ostatním, chtělo být taky takové... Ostatní onigiry viděli zase jeho... Mysleli si, že to oni jsou jen čistě bílí. Všichni si navzájem záviděli, ale napadlo je někdy že by i oni byli vyjímeční ??

Hodně dlouho jsem se nad tímhle zamýšlela... I já mám někdy náladu , že bych chtěla být jako třeba Thoru tady ztoho Anime... Chtěla bych být milá hodná a takové ty optimistické věci. Ale ne... Přece i já musím mít něco co vidí jen ostatní a já ne. Já zase vidím Thoru milou pracovitou, ona mě jinak, tak jak já nevidím. Doufám , že víte co tím chci říct. Každý jsme nějaký a nebudeme mít přece stejnou náplň, kterou už někdo má : )

Astrid