Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Prosinec 2008

Ayashi no Ceres

11. prosince 2008 v 16:42 | Astrid |  A
Poslední dobu se koukám na nové anime, celkem se mi líbí a zaujalo mě, tak se pokusím sesmolit nějaký info..

Info:
Sourozenci Aki a Aya slaví v ten den své 16. narozeniny. Celý týden plánují sraz s přáteli, ale jejich rodiče jim to následně zkazí. Jejich dědeček je na den jejich narozenin chce vidět. Aki a aya s velkou námahou dojedou ke svému milovanému dědečkovi. Oboum , ale hned příjde divné , že dědeček nepořádá ani narozeninovou party a nemá pro ně ani žádný dárek. Což o to, v následujících dnách je to dárek pěkný. Poddaní dotyčného dědečka přinesou před sourozence, jednu z končetin tzv. Tennyo .Aki na tom vypadá hodně zle a u ayi se vzbudí Ceres.

Abych to všechno vysvětlila... před staletími , se snesla znebes nebeská víla(tennyo) Ceres a objevila tu muže, který jí miloval. Ten jí ale miloval na tolik achtěl jí jen pro sebe, že jí zabavil její Hagoromo(bez kterého se nedokáže vrátit zpět domů, do nebe) . Ceres byla nucena ho zabít , protože ubližoval ostatním, Ceres, jejich dětem a hlavně sobě. Protože mu Ceres dala pro jeho přežití kousek svého Hagoroma (což značí , že mu dala kousek ze své moci aby přežil po nějaké bitvě) tak jejich duchové se přemístili do dalších staletí.

Ceres se převtělila do Ayi a onen muž do zmíněneho Ayi bratra, Akiho. Dědeček si tedy ujistil, že Ceres je v Ayi a tak jí chce zabít. Aya je nucena uprchnout. Je značně všoku ze smrti jejího otce, z ošklivých ran jejího bratra a její matka jí chce též zabít, protože si myslí že Aya svého otce zabila. Všechno se točí kolem toho , že Ceres v Ayi chce získat Hagoromo od Akiho a vrátit se zpět do nebes, ten jí to ale znemožňuje, celá situace je ztížena rodinou Mikage, která vše zkoumá a Hagoromo složuje ze všech dětí Tennyo, pro své účely.

Zní to složitě, ale je to krásné anime..

Autor: Watase Yuu
Epizod: 24
Opening Theme:
"Scarlet" by Junko Iwao


Astrid

Přání

6. prosince 2008 v 18:39 | Astrid |  Útržky dne

Taky si často něco přejete? Přejete si to i pod tím , že víte , že se to nestane... Kam spějou tedy přání když se nesplní ? Možná , že nás naplní vtěch nejhorších situacích, možná že nám k nejhorší situaci pomůžou... Tím , že doufáte se propadnete a nic jiného než doufat vám nezbyde.. Vté nejhorší nouzi máte furt vsrdci naději že za posledním výdechem ve vašem životě může následovat další nádech. Přání jsou samy o sobě kouzlem, ale co tedy maji jiného za význam když nám prosbu nesplní.

Přání samo o sobě přání nesplní... Nesplní vám to žádná jiná bytost ani věc. Čas vám ktomu taky nedopomůže, který se neustále ztrácí... Přání se může splnit jedině díky tobě. To ty děláš přání přáním a jen ty to přání vyplníš...

Doufat , že se přání vyplní znamená doufat samy v sebe. Doufat , že my to dokážem...