Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Červen 2008

10. Návrh

30. června 2008 v 18:12 | Astrid |  10 nápadů
Jak já se loučím s 10tým návrhem v naději že se aspoň moje nápady redaktorům zalíbí a zkusí se inspirovat, tak můj 10. návrh je s končením vaší stránky.
[by jako ten nadpis šel dolů a sním se objevoval centrum]
Aby ste chápali nemám namysli abyste se svou stránkou skončili , ale uplně jinak ^__^
Myslela jsem to tak, že když třeba zavřete(změníte adresu) svoji stránku(či jakoukoli jinou z blogu) Tak se třeba objeví další stránka, ,, děkuju že jsi přišel/šla" a tak podobně. Nebo by třeba po obrazovce zkapalo pár kapek nebo spadlo pár kytek a stránka byla pryč a vy byli zase třeba v centrumu.
Nastavení (animaci co by bylo na rozloučení) bych ponechala redaktorům... Spíš by to bylo jen tak na přání..
Děkuji že jste si mé návrhy přečetli. doufám že vás trochu inspirovali...
Loučím se svámi do další soutěže a přeji příjemný den.
Sayo Astrid

9. návrh

30. června 2008 v 17:47 | Astrid |  10 nápadů
Tenhle návrh je celkem bláznivý :D pomohla mi sním moje 5letá sestřenice.Vymyslela tkzv. malého průvodce stránkou
Mohl by to být dobrý nápad sem ... autoři by si třeba vybrali koho chcou aby návštěvnika po blogu provedl.Aby ste rozuměli. byl by to třeba nějakej mini pejsek kter˘e`j¸by po otevření nějaké rubriky povídal co v rubrice najdete :o)
9. návrh - malý průvodce stránkou/blogem.
Příjde mi to praštěné , ale může to být roztomilé :o) Třeba si to aji sám / sama namluvit a ten popřípadě pes by to pak přehrával(vaše slova)

8. Návrh

30. června 2008 v 17:33 | Astrid |  10 nápadů
Další nápad mě napadnul už dávno. Nebyla příležitost se o tom zmínit a tak toho využiju teď.
Tudíž obrázek vám asi moc neprozradí.
Myslela jsem..( podle obrázku) že máme dejme tomu v levo menu ... a teď že by se dalo na blog dát dvě stránky. Když teď posonujete jednou tak by ste mohli posunovat dvěma. Asi si to nedokážete představit , ale mě by to přišlo docela vhod.
Například na jedné stránce máte zadání bleskovky a na druhé si můžete posunovat kdo třeba vypadl v minulém kole a takdále jak to rádi autoři dělávají.
Vypadalo by to zajímavě a navíc by si stím autoři víc vyhráli takže ti experti co to umějí tak by pak mohli teprve bojovat o nejhezčí blog protože by to mohlo být fakt super :o)

7. návrh

30. června 2008 v 17:23 | Astrid |  10 nápadů
Teď opravdu nevím jestli je to moje, nebo blogu chyba nebo počítače ^___^ ale někdy se mi sem nechcou dát obrázky , jako uložit nebo se neobjeví na blogu.
Vždycky nějaký obrázek upravím a nejde mi sem uložit. Takže co kdyby tu byla ( jak je - články , obrázky, ankety, žebříčky, nastavení) další ikona na úpravu obrázku rovnou v blogu. :o)
7. návrh - úprava obrázků přímo na stránce blogu.
~Je to možná už trochu ulítlí , ale kdyby to bylo možný udělat, bylo by to vážně epesní :o)

6.Návrh

30. června 2008 v 14:58 | Astrid |  10 nápadů
Téma jsou reklamy. Někdy na svých blogách vidíme reklamy , ale nějak si jich nevšímáme. Nemám pravdu ?
Mě tam spíše štvou a proto bych ty reklamy(když už tam musí být) pozměnila. Někdy máme blbou náladu někdy dobrou a tak bych místo reklam dala každý den novej vtip.(obrázkový)
Takže novej článek návštěvník i autoři si přečtou vtip a je hned lepší nálada
Nejen Redaktoři je tam dávají na všechny blogy , ale samy autoři by si je tam v animaci místo reklam mohli dávat :o)Za se si stím pohrát
Takže 6. návrh je Dát místo reklam vtipy.

5. návrh

30. června 2008 v 14:50 | Astrid |  10 nápadů
Někdy příjdeme k počítači a nemáme co dělat. Pochopitelně nás napadne blog. Já když vlezu na blog hned mně napadne plno nesmyslných a smyslných, nesplnitelných nudných zábavných a všelijakých možných věcí co dát na blog.
,,Mě se nechce" Nejčastější věta kterou za život řekneme :D Je to tak trochu zvláštní návrh ale co je to návrh je.
Takže 5. návrh je ... Zorganizovat sem tlačítko které za nás bude dělat co my chceme.
Když začínáme s prvním blogem nebo ne začínáme, když si vytvoříme nový blog postupně se nás to ptá jak co chceme udělat.
Takže Třeba klikneme( až když už máme udělanou stránku) na rubriky. A teď se nás to automaticky bude ptát a my budeme jen doplňovat. (Barva písma - Modrá , Písmo : Kurzíva, tučné , článek do rubriky - ... ten a ten... , Kam umístit rubriku a tak dále)
To jsem ráda že si rozumíme

4.Návrh

30. června 2008 v 14:42 | Astrid |  10 nápadů
Po 3. návrhu jsem se znovu podívala na vaší stránku....,, Tato soutěž slouží ke shromáždění co největšího množství nejroztodivnějších nápadů. "
Trošku jsem se zamyslela. Možná to bude znít tak trochu ne roztodivně ale docela i zrealizovatelně. Každý se sanží vyhrát si se záhlavím a se stránkou a vůbec s barvaa tvarama a podobně. vpodstatě proti sobě tak nějak válčíme s nápadama. A tak mě napadlo že byse dalo měnit věcí i jinde. Napadlo mě že když hledáme →například← na Centrumu, Sezname atd něco tak se nám zobrazí odkazy na nějaké blogy. většinou... no a když na ně klikneme hned jsme na stránce. co se trochu potrápit s mezi kroky....
4. návrh je animace před otevřením stránky
Když klikneme na odkaz bylo by zajímavé kdyby se nám tam třeba zobrazilo černý plátno a teď jako prezentace se tam objevovalo o čem blog je :o)(obrázky, věty a tak podobně aby jsme zse návštěvníka upoutali)

3.Návrh

30. června 2008 v 14:34 | Astrid |  10 nápadů
Po rozevření pár blogů jsem přišla na to že jsou někteé moc prázdné a že by jim opravdu pomohl můj třetí návrh.
Některé Blogy mají přenádherný design, ale furt jim něco chybí.Já se svým blogem pochopitelně nechci chlubit , ale když ho otevřu a zazní pár melodických tónů do stylu blogu ,pokračuju v blogu dál. Protože mě to svým způsobem zaujme. Něchci aby ste si lámaly hlavu s nějakejma scriptama či co to je a rozmejšlet jak sem dát mp3.... to ne ale většina lidí přišla na to ,že si sem může dát hudbu z imeemu a jiných serverů.
Ti co už na svém krásném blogu hudbu mají tak jí neustále v blogu obnovují v článcích aby jim hned na začátku hrála. Je to ale už pořádne únavné takže
Můj 3tí návrh je aby se dala třeba hudba z imeemu(atd) dát do profilu aby nám hudba hrála furt a nevypla se když kliknem na nějakou rubriku :o)

2. Návrh

30. června 2008 v 14:25 | Astrid |  10 nápadů
Vrhneme se hned na druhý návrh... Jdeme nato :o)
Nad druhým návrhem jsem si ještě tolik hlavu nelámala. I když docela jsem přemýšlela co by se dalo na blogu vylepšit a přišla jsem na to. Když takhle píšu ty články často používám znaky, smajlíky... apod.
Často když se rozepíšu ve článkách potřebuju do něho dát nějaký smajlík. Popravdě řečeno pixelky moc ráda nemám , ale miluju normální smajlíky. Moc mě potěšilo když jste ,,skoro" nedávno pozměnili blogařské smajlíky. Ale když plynul čas a já furt psala stěmi samími už mě to omrzelo. Někdy... (ne často ) když chodím na chat , xchat a vidím tam tolik smajlíků tak přemejšlím jak to dostat sem ... tohle je ta příležitost kdy vám to říct jestli to tedy budete všechno stíhat číst :o)
Tedy druhý nývrh je přidat více smajlíků na blog.
Myslím že mnozí blogaři to ocenní a nebudou si lámat hlavu jak do článku s pixelkami :o)

1. Návrh

30. června 2008 v 14:18 | Astrid |  10 nápadů
Jen tak pro začátek návrhy budu vkládat do jednotlivých článků, abych se v tom jak já tak i vy lépe vyznali. O co tu vlastně jde? Jde tu pochopitelně o soutěž z blogů, kterou si zase vymysleli chytří redaktoři, což lehčí soutěž udělat nemohli
Tak tedy k věci. Otevřela jsem si okno pár blogů... Někteří blogeři kopírují druhé blogy , jak designem, tak článkami. Někteří blogeři Se zase snaží být originální a vážně si myslím, že když se dotoho zaujmete, pak to stojí zato..
Jenže je tu velké ALE . Já si ráda s designem vyhrávám třeba do skonání světa dokud se mi to opravdu líbí. Vidím malou chybičku a jdu znovu, myslím si, že vtom nejsem sama. Ale ouvej chci něco opravit, opravím to otevřu okno s blogem a všechno je jinak. Buď se mi vůbec nic na té stránce nestane, nebo se změní komplet všechno. Možná je to jen někde malá chyba, která se hned opraví nebo je to moje chyba což je více pravděpodobné. Když jsem začínala tohle se mi stávalo celkem často, protože jsem ještě nechápala jednotlivé pojmy slov na blogu.
Proto můj první návrh je aby se k jednotlivým názvům udělal odkaz na vysvětlivky. :o)
Možná jste mě docela nepochopili, dám například primitivní příklad. Začátečník příjde, nevšimne si dejme tomu obrázků když rozklikneme záhlaví(jak všichni víme je tam obrázek kde to záhlaví na stránce je...) Bohužel návštěvník ještě neví kde co jak dát článek natož si to záhlaví přeordinovat podle svého a věřte nevěřte záhlaví dělá ze stránky 80 % vzhledu ( pokud ho tam nemáte , pak jsou to jen vychytávky) Jasně může se kdekoliv zeptat , ví kde jsou komentáře u ostatních blogů , ale když to tam dáte vy pro ostatní ušetří si práci jak blogeři tak redaktoři ^______^

Myself; Yourself

30. června 2008 v 13:50 | Astrid |  M
Info : Sana Hidaka se po letech v Tokyu vrací do rodného městečka. Potkává zase své přátele z dětství. Dvojčata Wakatsuki - Shuskeho a Shuri, Aoi ... bláznivou kuchařku a Nanako svou dětskou lásku. Později bude počet přátel narůstat, ale bohužel také ubývat. Ačkoliv se na první pohled zdá, že se nic nezměnilo, pravdou je, že mnohé se změnilo. Některé city Sany a Nanako přetrvaly , ale Nanako toho zažila více než by se mohlo z prvních dílů zdát :o)
Moc hezké anime... Krásná kresba a moc pěkný děj. Možná se vám z infa bude zdát jako každý jiný drama přběh, ale není to tak docela pravda. Je to v celku dost odlišné :o) Nejvíc si mě získala Aoi, jak mluví a jak kříčí :D nemá chybu :o) Tak příjemnou zábavu.

Bokura ga ita

28. června 2008 v 12:02 | Astrid |  B
info :Nanami Takahashi právě nastoupila na střední školu.Představovala si,jak si najde spoustu nových přátel,ale hned od začátku má prostě smůlu.Můsí sedět vedle Yuri Yamamoto,která se s nikým nebaví a pak se přede všemi ztrapní kvůli jejímu spolužákovi( Motoharu Yano).Yano je pravděpodobně nejoblíbenějším klukem na škole a líbí se 2/3 holek.Nanami se do Yana zamiluje a postupem času s mím žačne chodit.Postupně se začínají rozplétat nitky vztahů mezi postavami a jejich minulost.
Dojemný seriál plný zvratů,lásky,osamělosti a dávné minulosti,která vyplouvá na povrch.....
Tohle anime patří mezi mé nejoblíbenější... Tyhle anime se mi líbí i když si řeknete že to má 26 episod že je to moc tak vážně není. Právě naopak po 10ti shlídnutých episodách jsem se modlila abych nikdy nedošla nakonec. Čím víc se blížíte ke konci tím víc vám ubývá kapesníčků. U konce ukápla slza i mě ^___^ Vážně moc pěkný :o)

Odkaz na shlídnutí


Lamune

21. června 2008 v 14:58 | Astrid |  L
Info :
Tento příbh je téměř stejný jako u Kanon 2006 :o) Takže když se podívate na Kanon v pohodě pochopíte Lamune :o) Jinak moc hezká kresba, a jelikož je to stejné jako Knaon tak se mi děj moc líbil ;o) Doporučuji....

Crunchyroll

(opening)

Zero no Tsukaima

18. června 2008 v 22:36 | Astrid |  Z
Info : Louise je nešikovná, ale sebevědomá čarodějka z Tristein akademie. Kouzla jí opravdu nosí smůlu a spolužáci se jí jen posmívají. Louise si jich ale nevšímná je tak trochu paličatá , ale že by brečela kuli jejich posměchům... o tom si můžeme nechat jen zdát :o) nastal den kdy si studenti akademie musí vyvolat(summon) své ochránce(čili nějaké fantasy zvíře jako jsou gryphoni, draci, apd... ). Všichni Louisi-ini spolužáci jsou se svými výkony spokojeni. Louise s donutění tedy vyvolá svého obránce. ,, ať je to něco krásného a silného" vyřkne neznáme zaklínadlo na čemž si všichni udělají obrázek a vysmějí se jí...na vyvolání májí pouze jeden pokus podle starých akademických pravidel... Co to ale Louise vyvolala ? a kolik toho se svým novým obráncem zažije ?
Tohle anime teprve rozkoukávám , ale vypadá u mě slibně. Kresba pěkná děj pěkný, kluci pěkní =]] tak nemám co vytknout. Crunchyroll vám poslouží jako zdroj zábavy :o)
(růžovláska je Louise)
Smajlík č.19 Sayo Astrid Smajlík č.19

Minami-ke

18. června 2008 v 22:25 | Astrid |  M
Info : Příběh je o 3sestrách žijících bez rodičů. Každá znich má svůj život a svoje problémy, řešíje však společně :o) Víc ktomu není co dodat.
To animko jsem celé nedokoukala protože mě nebavilo :o) jinak mohlos končit dobře, ale ten děj byl hop sem hop tam a já nestíhala trochu :o) Takže mi určitě dejte vědět jak to skončilo :o)
Tohle je dobrá scénka:o) amv sinajděte samy :o))))

Smajlík č.19 Sayo Astrid Smajlík č.19

Princess from all hearts 5. díl

17. června 2008 v 18:05 | Astrid |  Princess from all hearts
Yurri velice ráda s Hakem tancovala už několik písniček a ostatní pohledy jí vůbec nezajímali. Haku sem tam prohodil slovo svým jemným hlasem a díval se Yurri hluboko do očí. * A kdo je vlastně ta dívka co jsi sní přišel ? * řekla Yurri a koukala na Hakua. *kdybych ti to řekl, stejně by si mi neuvěřila* řekl klidným hlasem Haku. Udělal s Yurri otočku a hned jí zase přitiskl k sobě a víc se k ní přiblížil. Jen se usmál a chystal se jí políbit. *dej od ní ruce pryč frajere* vmísil se do toho Mizuri. Yurri se lekla a odskočila. Mizuri si stoupl před ní a byl připravený udělat cokoliv, aby se Haku Yurri už nedotknul.*to je pořádku Mizu o nic nejde* položila Yurri ruku na Mizuriho . *ne to není pořádku Yurri . Omlouvám se že jsem tě tu nechal samotnou.* řekl mile a usmál se.Yurri to trochu zaskočilo, ale pak se taky usmála …Po té době měla Mizuriho moc ráda. Haku cukl jedním koutkem v úsměv. * tak zase někdy … Yurri. * řekl tajemně, popadl Yokoto za ruku a odcházeli pryč.
*Jsem mrtvá* lehla si doma Yurri na postel už svlečená z šatů. Otočila se na bok a nechala vedle sebe kus místa*dneska můžeš spát semnou * usmála se na Mizuriho. Po 5minutách dělala, že spí, ale pořád myslela na Hakua. Kdo to byl.. působil tak tajemně a to Yurri k němu ještě víc lákalo. Mizuri také nemohl usnout a furt na něj musel myslet… Mačkal vedle sebe peřinu , ale pak nakonec usnul. Yurri také po chvilce usnula.
*Haku byl v okně a celou noc Yurri pozoroval jak spí "hmm… Y-u-r-i… " špitl do tmy a byl pryč.
Ráno se Yurri probudila s divným pocitem, že vedle ní někdo leží. Otočila se a Mizuri spokojeně pochrupoval vedle ní. Yurri už se napřahovala že mu jednu vrazí , ale pak si vzpomněla, že mu to dovolila a nechala ho v klidu spát. Opláchla se a šla se oblečená projít po městě.Po chvíli s sedla a jen uslyšela *Yuuuriiii !!! * Křičel někdo z dálky … Yurri se otočila a viděla tam svou malou sestřenici s její sestrou …
Yurri se sestřenicí.
yokoto

Shugo chara OP

17. června 2008 v 16:44 | Astrid |  Music


Ginban Kaleidoscope

15. června 2008 v 9:22 | Astrid |  G
Info : Krasobruslařka Tazusa Sakurano se pokouší kvalifikovat na olympijské hry.Při jedné kvalifikační soutěži upadne a zůstane ležet v bezvědomí. V ten samý okamžik se nedaleko zřítí letadlo s šestnáctiletým Petem Pumpsem na palubě.Pete[Pi:t] nehodu nepřežije,ale v nebi dostane ještě jednu šanci.Smí zůstat sto dnů jako host v lidském těle.Když se Tazusa probudí nemůže se vůbec vzpamatovat z toho, že se jí v hlavě ozývá Peteho hlas.A tím začíná zvláštní příběh o přátelství a lásce mezi duchem a člověkem... :o)
No Tohle anime mě celkem dostalo, čekala jsem od něj víc ale co už ... Za Podívání stojí a vy se na něj určitě podívejte :o)
Pete a Tazusa
Smajlík č.19 Sayo Astrid Smajlík č.19

Gift eternal rainbow

15. června 2008 v 9:17 | Astrid |  G
Info : V ,,kouzelném" městě žije chlapec Amami(v OVA ) , kde si zamilovaní takzvaně dávají gift boxiky. Když je láska skutečná všechno kolem se promění v např. krásné květiny nebo tak něco.. když ejdne druhému nevěří, když ho nemiluje nebo kněmu chová nějakou zášť stane se pravý opak. Amamimu v dětství odjela jeho nevlastní sestra Riku , kterou měl velmi rád. Po letech se vrátila. Dostane Riku od Amamiho giftik ?
Hezké až fantamosní anime :o) Hezké kresbou, zvlášť Amami má hezké oči :o) Když se podíváte uplně jiné než ostatní ;o) Nedokoukala jsem takže víc říct nemůžu - posuďte samy :o)
Crunchyroll...
[Opening]
Smajlík č.19 Sayo Astrid Smajlík č.19

Sola

15. června 2008 v 9:05 | Astrid |  S
info : Yorito Morimiya miluje oblohu(tak jako já :o) ).Fotí ji v každé volné chvíli,na každém místě.Jednoho dne ráno si přivstane, aby mohl vyfotit na jendom krásném místě východ slunce.A co tam nepotká ? Tajemnou dívku(Matsuri),která vztekle doluje plechovku z automatu.Yorito jí pomůže,ale těsně před východem slunce dívka zmizí.Velice divná souhra náhod je zase svede dohromady.To ale ještě yorito neví že jeho tajemná není člověk.S postupen času se dozvídáme i o "nehodě" Yoritovy starší sestry,která má s Matsuri společného víc,než by se mohlo zdát...
Tohle anime je hodně zvláštní :o) má svůj zvláštní děj, svoje zvláštní postavy :o) Někdy mi připadají jak upíři, ale nejsou prosímvás :D Jinak Matsuri... kní bych jen dodala že je taková tichá před ostatními lidmi, hodně se mi tam líbí :o) Více se dozvíte přímo v episodách příjemnou zábavu a díly najdete zase na Crunchyroll :o)
Jmenované postavy : Z leva kamarádka ze školy vedle ní s bílími vlasy starší sestra Yorita, vedle ní Matsuri --> Yorito a pod nimi myslím sestra té kamarádky ze školy, která je zabírána nejčastěji s Yoritovou starší sestrou ^^
Smajlík č.19 Sayo AstridSmajlík č.19