Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Květen 2008

Princess from all hearts 4. díl

31. května 2008 v 10:31 | Astrid |  Princess from all hearts
*tak už si hotová ? * volal jsem na ni když už byla v koupelně dobrou hodinu .*nebuď tak nedočkavej* vylezla pořád v těch šatech z koupelny a já se rychle otočil .*ne ne ne já je nesmím vidět víš?* řekl jsem a koukal do zdi. *aha…*usmála se smutně Yurri a zase se šla převléct.*uvidím je až večer* usmál jsem se na ní když vylezla. Taky se usmála a vyrazili jsme na náměstí. Yurri se zastavila u prvního obchodu s botama a hned si vyhlídla krásný bílí boty na podpatku. Uznal jsem, že se mi taky líbili, ale stáli dvakrát víc než jsme měli a tak se Yurri s uznáním šla podívat jinam. *Našetřím a koupím ti je* řekl jsem když už po 5tém obchodu nic hezkého neviděla. *to nemusíš…*odvětila a obmotala se mi kolem ruky když kolem nás prošel ten kluk s černou kočkou za krkem. Měl jsem ruce v kapsách a cítil jsem jak se Yurri zachvěla*máš zněj strach ?* řekl jsem a koukl na ni .*nahání mi ho..*koukla ještě za ním a furt se mě s úsměvem držela. Nic jsem nenamítal a koukal do výlohy .
Nakonec si Yurri koupila takový hezký prostý . Na náměstí se pomalu začali rozsvěcovat světýlka a vyprazdňovat náměstí. Mizuri čekal opřený o zeď před domem už oblečený a čekal na Yurri. *můžu ?..*řekla nervózně Yurri , která vykukovala za dveřmi*jistě*koukl jsem na ní. Yurri otevřela dveře , přejela si rukama po šatech a koukla na mě stydlivě. Neměl jsem slov vypadala… vypadala jako..*princezna…* řekl jsem potichu. Yurri se začervenala a pomalu schod po schodu sestupovala ke mně. Poklonil jsem se jí a jako správný gentleman jí políbil její ruku. *nech toho nebo budu vypadat jako rajče* zasmála se. Zase se mi chytila kolem ruky a já nekoukal nikam jinam než celou cestu na ní. Náměstí už bylo zaplněno různými páry.
Sedli jsme si ke stolu a čekali na zahájení. Uprostřed náměstí byla ta krásná křišťálová kašna a byla modře osvětlena. Bylo to všechno tak nádherný a Yurri se jen rozplývala. Kolem nás zase prošel ten kluk*můžeme si přisednout ?* řekl jemným hlasem a koukl na Yurri a na mě. Po boku měl krásnou černovlasou holku taky s uhlově černýma očima až to vypadlo že sou sourozenci. *jasně* řekl jsem protože se Yurri nezmohla na slovo.
Po 10ti minutách sezení vylítli nad náměstím světýlka což značilo prý zahájení. *smím prosit? * vstal jsem a podal jsem ruku Yurri. *ano* usmála se a chytila se jí. Šli jsem jako první pár ke kašně a všichni na nás jen pokukovali. Yurri byla v těch šatech přenádherná . *neumím moc tancovat* řekla a koukla na mě s mírným úsměvem do očí*nech se vést* usmál jsem se a chytil jí kolem pasu a druhou ruku trochu natáhnul k její. Yurri mi očividně moc nevěřila, ale po 5minutách už jí to šlo jako kdyby tancovala celé roky.
První skladba skončila a náměstí už bylo plné novomanželů. Mezi nimi byli i náctiletí takže tohle všechno nebylo jen pro novomanželé. *skočím ti pro něco na pití* usmál jsem se na ni a šel pro nějakou vodu. *můžu poprosit o jeden tanec? * podal ruku Yurri ten černovlasý kluk*no víš on se hned vrátí a …* koukla jsem k baru kde se Mizuri bavil zase stou černovlasou holkou. Yurri smutně koukala a pak se otočila zase k tomu klukovi* pouze jeden * usmála se mile. *dobře* taky se usmál. Jemně k sobě Yurri přitiskl a koukal jí do očí. * víš že máš krásný oči?* řekl jí.* no… děkuju* usmála se Yurri a byla strašně nervozní. * a jak že se jmenuješ?* řekl jí po chvilce*jsem Yurri a ty?*usmála se * Haku*
Písnička skončila ale já se furt horlivě bavil s Yokoto . Boleli mě nohy a na Yurri jsem zapomněl.. *no… máš chuť ještě na jeden tanec?Yurri ?* zeptal se Yurri Haku. *mmm no jasně* usmála se Yurri. Haku ji k sobě zase přitiskl, úplně jemně ale těsněji. Dal jí tentokrát obě ruce kolem pasu. Yurri se přidala a obmotala se mu kolem krku. Ostatní holky po Yurri jen házeli vražedný pohledy…

Stránka sb

18. května 2008 v 14:19 | Astrid
Stránku pro sb najdete v levém menu pod Moje sb :o) neboli Astridesuz.blog.cz
Sayonara vaše Astrid

1 pětice

4. května 2008 v 14:50 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Werunka postoupila se 40 body .Werunka

4. května 2008 v 14:41 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Záhlaví : V jednoduchosti je krása, snad jen nějaký písmenko tam přihodit :o)
9 / 10
Pozadí stránky : bílá s modrou super kombinace :o) světle modrá tmavě modrá moc hezounký :o)
10 / 10
Okraje stránky : Okraje stránky jsou moc hezké, ale jak bych to řekla... když tam máš ty bublinky zkuz ty bublinky dat sem tam třeba aji do pozadí stránky. Bílou plochu a do toho bublinky(průhledné pokud možno), aby to nepůsobilo tak moc uměle :o)
3 / 5
Celkový posudek + rubriky : Celková stránka je moc fajn a jsem ráda, že si to neudělala tak jako většina ostatních viz. menu přez profil :o) Moc hezká stránka a rubriky eňoňuňo jen jak jsem říkala s těmi bublinkami no :o)
18/20

Werča získává 40 / 45 bodů .


tina

4. května 2008 v 14:30 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Záhlaví : To záhlaví je hezky udělané, ale neopakovala bych ho. Je to až pak takové moc smíchané a nepusobí to jako první pohled na stránku moc dobře :o) Zkuz ho tam roztáhnout, změnit velikost a dát kolem toho třeba ty smajlíky co máš jako okraje stránky, třeba to bude vypadat líp :o)
5 / 10
Pozadí stránky : Pozadí je moooocky hezké :o) mocinky fakt menu máš taky hezounké jen bych snad změnila podobu,velikost a barvu písmen :o)jinak supel
9 / 10
Okraje stránky : Okraje stránky sou hezký, ale moc se mi to nehodí ktomu pozadí stránky a zvlášť už ne ktomu záhlaví :o) Zkuz to dát spíš do oranžova :o)
2 / 5
Celkový posudek + rubriky : Celková stránka na mě působí dost zmateně buď si ju udělej přímo barevnou nebo zaměřenou na jednu barvu :o) (žlutou, oranžovou) rubriky jsou skvělé, mnoho lidí se tam určitě pobaví....
14 / 20

Tina získává 30 / 45 bodů


Soutěž s hodnocenými blogy

3. května 2008 v 18:58 | Astrid |  O vaších blozích
Takže jak jste si ohodnocení už všimly dostáváte body :o) Ty body tu budou! a po každých 5 ohodnocených blozích vyberu jednoho s nejvyšším počtem bodů. Toho odměním prozatím diplomem. Až bude 5 účastníků z 25(5[po pěti] x 5[5 výherců z 25 obodovaných] ohodnocených blogů budou soutěžit o nejhezčí blog :o)
Pokud jste neporozumněli ptejte se jinak si nechte ohodnotit blog, ale je to jen a jen na vás :o)
Blogy hodnotím já, neberu úplatky- ledaže by ste mi poslali čokoládu ^-^ body si projistotu vždycky přepočítejte, já a matematika :o)

Sayonara !


Princess from all hearts 3. díl

3. května 2008 v 12:46 | Astrid |  Princess from all hearts
Dovedl jsem Yurri do našeho bytu kde nám slíbila ta paní. Byl to nádherný pokoj do růžova a modra. Byla tam jedna velká postel a krásný výhled na město. *no... Yurry já se klidně vyspím na zemi* řekl jsem když se rozvalila přez celou postel a zavřela svý krásný hnědý oči. *hmm...*vzdychla jen a už spala. Svlékl jsem ji šaty, samozřejmě že nejsem žádnej uchyl, jen aby se neškrtila. Položil jsem jí na polštář a přikryl. Chvíli jsem se na ni díval jak sladce spí a pak si rozložil deku na zem a usl tam. Byl jsem zvyklý spát na tvrdém...

Ráno nás probuduila jemná, ladná muzika. Venku zpívali ptáci a já si furt neuvědomoval že jsem daleko od domova. Co asi dělá otec... *tady máte šaty na dnešní slavnost." vešla ta hodná paní a donesla igelit, který dala yurri na postel"vy se na něj nesmíte kouknout! vaše oblečení je v koupelně " mrkla na mě s úsměvem Mariya a odešla.
"yurri" jemně jsem sní zatřepal a ona se protáhla. Otočil jsme se, protože byla jen ve spodním prádle. *aaaaaaaaaaa!* zakřičela Yurri až jsme se leknul, když zjistila že jsme jí pravděpodobně svlíkl já. * co co cooo žeee ?!! * histerčila a koukala na mě. Za chvíli jsem jednu chytl přez tvář a pak i polštářem* co blbneš, nic jsem neviděl* zamrkal jsem a ona se jen začala smát.

Došli jsme na oběd kde jsem řekl Yurri o těch šatech a připoměl jí dnešní slavnost. Zase jí naskočili jiskřičky do očí. Jakmile jsme do-obědvali vtrhl do domu jakýsi kluk s uhlově černýma očima, černýma vlasama a černou kočkou v ruce. Všichni na něj koukali a holky z města kolem něj udělali kroužek. Viděl jsem jak ten kluk kouká na Yurri, která ho snad ani nezaregistrovala. On si sedl ke stolu naproti nám a pil vodu. Jeho kočce donesli mléko .

Po nějakých minutách jsme se s Yurri sebrali nahoru do pokoje. *nepůjdem se projít, je krásně a já bych se chtěla kouknout ještě po nějakých botách ktěm šatům.* říkala Yurri když si je zkoušela v kouplně. Já je pochopitelně nesměl vidět...

Od werunky

1. května 2008 v 22:04 | Astrid
Děkuju je hezuu ^^

Iwa-chan

1. května 2008 v 21:03 | Astrid |  Uděluji diplomky ....

Weryszekkk

1. května 2008 v 21:02 | Astrid |  Uděluji diplomky ....

Imiko-yuky

1. května 2008 v 21:00 | Astrid |  Uděluji diplomky ....

Kakyuusei 2

1. května 2008 v 13:42 | Astrid |  K
Dneska jsme dokoukala další anime. Ale moc jsem ho nepochopila, je to trochu zamotané mě to vzalo kresbou takže jsem jedničku neviděla.. Jestli je to na sebe napojené musíte mi napsat abych tu nepsala blbosti :o)
Asi takhle: Hlavní děj se odehravá ve školním prostředí. Motá se hlavně kolem chlapce který mi byl obzvlášť zvláštní jménem Kishida. Je to až takové strašidelné. Pak se z něj vyklube velice milý kluk který je často v záběru jak někomu pomáhá...
Bude vám připadat že hlavní postavou je dívka ,,Tama" která Kishidu hledá, ale později zjistíte že tomu tak není :o). Jako malá sním měla vzpomínku s kloboukem. Tu tam uvidíte velice často. Dívka je ovšem zamilovaná do svého dlouholetého kamaráda Roumu s kterým se zná už od dětství. Vpodstatě neví co vlastně chce...
Později se v anime vyskytují i další podivuhodné dívky, které potkaly zvláštního chlapce Kishidu.
Všechny díli uvidíte naCrunchyroll :o)
Začátek je velmi hezký. U některých scén budete potřebovat pixlu kapesníčků a jedna vám stačit nebude. Jenže... konec Kishidy jsem nepochopila... všechno upadlo v zapomění, ale proč se mu vlastně zastavil čas a jeho minulost zůstala ve stínu ?
Ráda bych vám sem dala obrázky, ale je to nějaký šáhlí
a nejde mi to -.- Pormiňte...

Painka

1. května 2008 v 13:16 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Záhlaví : Záhlaví je moc pěkné. Kombinace hvězdiček se mi mocky líbí . Jen zkuz třeba... Vítejte na mém blogísku, angličtina už není moderní :o) buď originál ! ;o)
9/10
Pozadí stránky : Oranžová je mocinky fajn, dobře zvolený odstín. Jen když máš v menu zvolenou oranžovo-růžovou(myslím pozadí) zkuz si pohrát také s barvou písmenek. Zkuz kombinaci písmenek s růžovou. Na stránku růžové písmenka odkazy oranžově nebo naopak. To menu tam trochu vyčnívá :o)
8/10
Okraje stránky : Okraje už se perfektně ladí s menu těmi růžovými hvězdičkami. Třeba by sem ještě vyzkoušela to vystínovat, ale jinak moc fajn :o)
5/5
Celkový posudek : Stránka vypadá fakt moc úžo až na to menu. Návštěvník si hned nevšimne růžových hvězdiček a narůžovělého nadpisu blogu na záhlaví :o) Zkuz to promíchat.
18/20

Painka získává 40/ 45 bodů

 Je moje sb takže ví že se mě může na cokoliv zeptat
přeji krásný den ^^ :o*


Mončičák

1. května 2008 v 13:06 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Záhlaví : Záhlaví je moc pěkné, vidím že jako většina ostatních měníš záhlaví podle svátků a to je moc fajn. Doufám že máš stanovené i základní záhlaví :o)
9 / 10
Pozadí stránky : V pozadí stránky je dobře zvolená barva. Žluté písmo se na stránce dobře vyjímá. Menu se mi bohužel moc nezdá. Pozadí menu bych trochu pozměnila, je to pak takový mišmaš a to nepůsobí na návštěvníka moc dobře například v SONB :o)
7 / 10
Okraje stránky : Okraje stránky jsou trochu.. jak bych to řekla odbité. Barvy jsou dobře danné jen se mi moc nelíbí jak se to opakuje. Zkuz sladit víc tu černou se žlutou a třeba měnit okraje stránky i se záhlavím a vybrat si míhanou červenou nebo oranžovou :o)
2 / 5
Celkový posudek : Stránka až na to menu na mě působí velice dobře. Skvělé záhlaví a rubriky nemáš nouzi :o) Výborně !
17 / 20

Mončičák obrdžel/a 35 / 45 bodů

Opět kdyby se někomu něco nezdálo ať mi sem napíše
budu ráda když se autor/ka tohoto blogu ozve
Kdyby náhodou chtěl/a pomoct :o)