Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Duben 2008

Iwa-Chan

28. dubna 2008 v 18:45 | Astrid |  Ohodnocené blogy
Záhlaví : Takže začneme tedy záhlavím :o) záhlaví je pěkné pěkný obrázek, ale přece jen ještě jsme v česku ne ?:o) ok dobře angličtina je taková víc tvořivější, pro vás lepší, ale buď originální a zkuz tam napsat pár slov česky, někteří to určitě ocenní :o)
Body : 7 / 10
Pozadí stránky: No jelikož na ní máš jen jednu barvu posuzovat se na ní moc nedá ;o) Písmo hezké, hodí se ktomu všemu.
Body : 6 / 10
Okraje stránky : Okraje stránky jsou stejné jako pozadí stránky a to už je trochu nuda nemyslíš ?:o) uplné okraje okrajů stránky trochu můžeš zesvětlit nebo naopak ztmavit, určitě to zapůsobí lépe.
Body : 2 / 5
celkový posudek + rubriky : Celková stránka vypadá moc dobře. Pokud se nezadívám uplně do detailů je suprová :o) Rubrik není nikdy málo a vždycky se třeba i u jedné trochu pobavíte. :o)
Body : 16/ 20
Iwa-chan získává dohromady 31 / 45 bodů.
(1.posudek, pište všichni pokud se vám něco nezdá. autorka iwa se dyštak ozve jestli bude chtít pomoct stěmi okraji. )


Ohodnotím vaše blogy

28. dubna 2008 v 17:37 | Astrid |  O vaších blozích
Už je to u většina blogů tak proč to sem nezavést taky :o)
Takže do komentů mi můžete napsat že byste chtěli ohodnotit blog a já vám ho ohodnotím :o) Jak asi ?
Nejspíš takhle:
Záhlaví : 1-10 bodů + komentář
Pozadí stránky: 1-10 bodů + komentář
Okraje stránky : 1-5 bodů + rada na ornamenty , sladění ( pokud chcete vy)
celkový posudek + na rubriky : 1-20bodů
Jednoduché že?:o)
Hlavně jestli chcete poradit otočte se na jinej článek :o)

By vaše Astrid


Potřebuješ poradit ?

28. dubna 2008 v 17:31 | Astrid |  O vaších blozích
Potřebujete poradit s vašimi blogy? nevíte co udělat s desingy, záhlavím, kde sehnat pozadí na stránku nebo jak zprávně sladit barvy? Od toho jsem tu já abych vám pomohla :o) Napište mi a já vám poradím, nebo se aspoň pokusím :o)

Hlavně se nestyďte poradím s čímkoli :o)


By vaše Astrid


4.kolo

28. dubna 2008 v 15:44 | Astrid
Takže je tu 4. kolo pro tyhle zůčastněné :o)
  1. Kito-červená
  2. Kanaye Yoshiaki-modrá
  3. Painka-oranžová
  4. Nickynka-žlutá

Tito soutěžící s těmito barvičkami postoupili všemi koly. Upozorňuji, že vítěz vyhraje tyto virtuální ceny ^^ :
Na 5 blogů roznesu vaší adresu.
Dostanete vtipný diplomek.
a to co si řekne ale po netu :o) (např najít písničku, obrázek atd )

Takže další úkol dávám já :o) Já pak vyberu tři nejlepší odpovědi.

Napište mi co vás na blogu nejvíc baví ( nepište prosímvás blogování :D ) .
Jak si myslíte že daleko dotáhnete svůj blog ?
Odpovědi mi napište do skryté rubriky- to je třetí úkol , rubrika už je tu někde vytvořená.
Její název je : Klick :o)
Přesně do této rubriky odpovězte na první dvě otázky :o)

Mnoho štěstí přeji.


By Astrid


3.kolo-vyhlášení

27. dubna 2008 v 12:47 | Astrid
Určitě Kito!13 % (3 hlasy)13 %3 hlasy
Určitě Yoshi!13 % (3 hlasy)13 %3 hlasy
Zcela jistě Nicky!26 % (6 hlasy)26 %6 hlasy
No jasně že to vyhraje Painka!43 % (10 hlasy)43 %10 hlasy
Určitě El!sQa0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
Fandím Davovy !4 % (1 hlas)4 %1 hlas
Takhle dopadlo minulé kolo. do dalšího kola nepostupují El!sQa a dave !
Je mi líto, ale děkujeme za účast.
btw : diplomy se budou dávat až od 4 kola :o)
Bye vaše astrid :o**

Katze song

25. dubna 2008 v 16:12 | Astrid |  Music

Princess from all hearts 2. díl

20. dubna 2008 v 13:51 | Astrid |  Princess from all hearts
Vzal jsem poslední svůj penízek a dal ho k těm jejím. Dívka se na mě usmála , ale moc věruhodně to nevypadalo. *pomůžu ti* usmál jsem se na ní. Vzal jsem jakousi kabelu co tam byla*dej si do ní všechny své věci večer se sejdeme tady před obchodem ano ? * řekl jsem a odešel. Šel jsem na ulici a rozhlížel se po nějaké lavičce, kde bych si mohl odpočnout. Když jsem uviděl jednu v tmavém koutu hned jsem si na ní lehnul. Po krátké chvíli vyšla ta servírka z obchodu a v ruce nesla sáček s penězi a v druhé tašku co jsem jí dal. Jen jsem se usmál a po chvilce usnul. Hned jak jsem cítil, že už se stmívá otevřel jsem oči a celý rozlámaný se vydal pár kroků od obchodu. Ta holka už tam byla a v tašce měla pár oblečení. *to je všechno co potřebuješ ? * zeptal jsem se jí vyděšeně. * ano, nechala jsem všechny své peníze rodičům a taky nějaké své věci aby je mohli prodat. Moc mi v odchodu nebránili*zesmutnila dívka, ještě před tím než jsem jí chtěl říct, že odejdeme, i když to už bylo jasné.
*ty se mnou vážně chceš odejít i když mě vůbec neznáš ? * řekl jsem a prohlížel si jí od hlavy až k patě.
Dívka s usměvem kývla . *já jsem Yurri* podala mi ruku dívka. *Mizuri * podal jsem jí svou ruku. Neměli jsme žádné peníze, ale oba jsme byli rozhodnutí skoncovat se svým starým životem. Yurri se stavila ještě ke své babičce se rozloučit, kde nám nějaké peníze i jídlo na cestu. Její babička to nejspíš předpokládala, že se yurri někdy rozhodne jít pryč. Zamávala nám na cestu a my odešli. * Kam myslíš že dojdeme?* zeptala se mě Yurri, když jsme byli daleko od města. *nevím snad někam kde nám bude líp, seženeme si bydlení a začneme znovu* usmál jsem se na ni mile. Bylo na ni vidět, že mi přece jen moc nedůvěřuje, ale nic neříkala.
Konečně jsme dorazili do dalšího města. Bylo to nádherné město, jako malované, krásné domy, uprostřed náměstí kašna okolo které se rozprostíral jeden obchůdek vedle druhého. Yurri se rozplývala nad mašličkami, co prodával nějaký týpek* aaa tu si musím koupit tu a tuhle taky* jiskřila Yurri. Jen jsem se smál a schvaloval ji jednu mašličku za druhou. Peněz nám neubývalo, protože byli poměrně levné. Yurri byla šťastná a hned si u zrcadel v dalším obchodu mašličky zkoušela. *tady zůstaneme* usmála se na mě . Souhlasil jsem a sháněl bydlení, zatímco ona sháněla práci. Večer, když už jsem uplně ztratil naději, nám jedna paní pronajala zadarmo byt , že prý pro novomanželé všechno. Jen jsem se začervenal a šel tu dobrou zprávu říct Yurri. Potkal jsem jí samosebou u obchodu s věcmi . *Yurrii nemůžeme všechny peníze rozházet za oblečení.*zamítl jsem to*Ale ne Mizu tento pán nám nabízí práci , ty by si prodával o výkendech a já tu uklízela.*usmála se na mě Yurri. *krásné město, já našel bydlení . * usmál jsem se na ni a Yurri se mi vrhla po krku. Usmíval jsem se a radostí jí taky objal. *Vy ste určitě novomanželé že ano ?* zeptal se s úsměvem ten starý pán. *ne, proč se každý ptá jestli jsme novomanželé ? *zeptal jsem se a Yurri jen nechápavě kroutila hlavou. *Vy snad nejste novomanželé ? *vytřeštil oči ten pán. *ne* řekli jsme oba naráz. *ale tohle je město novomanželů každé dva dny se sem sjíždějí tucty párů novomanželů a každé dva dny se pořádá novomanželská slavnost přímo tady u té křišťálové kašny.* zachytračil prodavač a Yurri jen na mě s jiskřičkama koukla.*to budou prstýnky a ozdoby a výstroj a všude světýlka, Mizuri prosím, že na tu slavnost půjdem prosím prosím prosííím* Prosila mě Yurri a já se jen nechápavě podrbal na hlavě. *ale Yurri my přece nejsme... ehmm..*ukázal jsem na nás dva prstem a vyděšeně na ní koukal. Yurri na mě házela psí oči. * no tak jo...* vzdychl sem. Yurri skákala radostí. Teda jsem netušil, že tak rychle zapomene na to všechno co se jí stalo. Já nemohl zapomenout... ale snažil jsem se, věděl jsem že to sní zvládnu. Tak uběhl dnešní den...
(Yurri před obchodem)

Od Tayuya-san za spřátelení

19. dubna 2008 v 11:29 | Astrid |  Od ... Diplomy
Děkuju je stlašně hezkej :o))

Princess from all hearts 1. díl

18. dubna 2008 v 20:58 | Astrid |  Princess from all hearts
*Máš padáka Mizuri ! Další šanci už ti nedám !* zařval můj šef z bistra .*ale prosím vás, ptořebuji práci!* řekl jsem na svoji obranu. *Hledej u někoho jiného, mé hosty už polévkou polévat nebudeš! je to už po 4té za tento týden Mizuri ! myslím že si překonal rekord!* práskl se zadními dveřimi od bistra, kde se krmilo jen pár hladových koček. Mizuri šel se strachem domů , co mu řekne otec... *ahoj tati...*hlesl Mizuri a šel potichu do svého pokoje.*počkej, co v práci ? dostal si už výplatu ? Víš že na tom nejsme dobře ! * křikl za mnou, ale to už jsem ho nevnímal.
Bydleli sme v málem domku na konci malého zapadákova jménem Koshiere poblíž moře . Všude páchla nafta a benzín.... černé kočky jakoby jen běhali lidem přez cestu a náš táta navíc neměl práci. Neměl vystudovanou střední školu a já byl jediný kdo donášel do téhle rodiny peníze... Teď tu asi umřeme hladem a sežráni krysami. No co aspoň ony se nají. Neměl jsem kamarády a nikdy jsem nepoznal mámu. Byla prý děvka, ale já tomu nevěřím. Jednou si pro mě určitě příjde a odvede mě odsud, daleko odsud od toho hnusnýho paliva, od táty, který mě jen bije a hlavně od všeho toho trápení.
Ležel jsem na postely a koukal na starou, zmačkanou fotku mé mámy. Smála se do objektivu uprostřed velkého Tokya. Vždycky mi sjelo pár smutných slz po tváři. Můj pokoj byl vystlán krabicemi od benzínu... Ptáte se proč vlastně? nedaleko byla továrna a kté továrně je přistavěno naše město jako skladiště... Nastěhovali se sem bezdomovci, lidé kteří nemají bydlení ani práci, nemají co najídlo jen nuznou představu o svém novém životě. Stejně jako já...
Jednou když už mě otec zase byl zapadl jsem do pokoje se slovy, že už nikdy nechci vidět. Jen se zasmál a šel se ouknout na televizi s poslední krabicí s jídlem. Vzal jsem jednu ztěch krabicí od benzínu a dal do ní všechny své věci. Moc toho nebylo, jen pár peněz, fotku své mámy, deku a pár věcí ze skříně... Celou jsem jí zalepil páskou, sám se oblékl a vyšel oknem na ulici. Utíkal jsem jak jsem jen mohl... Utíkal jsem za svou novou představou žít...

Jen pár kroků mě dělilo od toho abych šel do jiného města. Zastavil jsem se... rozhlédl jsem se za vším co bylo za mnou, mé dětství, má práce, můj život. Vlastně celý můj život byl ztráven na tomhle místě. *Musíš udělat změnu Mizuri !* řekl jsem si sám pro sebe rozhodně a rozběhl se do nového, neznámého kraje.
Došel jsem asi po dvou dnech do jiného města. Noci jsem ztrávil v deštích pod přístřeškami pro holubi...
,,Jsem tu...." vzdychl jsem si a porozhlížel s po nvém okolí. Za ty dva dny ze mě všechna ta zlost vyprchala... neměl jsem co jíst, pít kde bydlet . Viděl jsem malý obchod z automaty. Vlezl jsem do vnitř a vyměnil si za mince své drobné. Sedl si za jeden znich a hodil do něj peníze... Proseděl jsem tam celou dobu, až mi zbýval poslední penízek... Natahoval jsem ruku ale najednou jsem uslyšel křik. Otočil jsem se a na zemi byla dívka. Byla to asi servírka měla politou sukni od polévky a pod sebou rozmlácené nádobí. *co si to za nemehlo !!! podívej se co si provedla ty náno ! * přišel tam nějaký chlap, nejspíš majitel a zpřahoval ruku a uhodil jí. Dívka spadla na zem a se slzami v očích zbírala ostré střepy*až to uklidíš pujdeš a koupíš dvě nové sady! a máš snížený plat! * křičel na ni týpek v saku a odešel. Ta nebohá chuděra měla uplně pořezané ruce asi od ostatní střepu a opatrně jeden po druhém skládala do kyblíku. Nemohl jsem se na to koukat a vrhnul se kní. * jsi v pořádku ?* dřepnul jsem si kní a pomohl jí sesbírat ty střepy, nepromluvila jen starostlivě sbírala. sáhl jsem na jeden střep a hned se řízl hluboce do prstu. U nás doma bylo vše umělé a tak jsem nikdy nepoznal sklo nebo porcelán. Teprve po tom říznutí se na mě dívka podívala . Měla hnědé oči a blond vlasy nahoře svázané pentlemi.
*pojď ošetřím ti to*řekla vzala všechny střepy do dlaně, nehledě na pořezání svých rukou, hodila je do kyblíku a odnesla*poj'd* křikla a já poslušně šel za ní. Posadila mě na židli a donesla náplast. Zalepila mi ten prst a šla do jakého si hrníčku kde vysypala pár drobných...*to na novou sadu stačit nebude*vzdychla a posadila se s pláčem na zem. Nevěděl jsem co mám dělat a koukal na pár drobných co měla na lince. *on ti zaplatí výplatu a ty za to kupuješ nové

nádobí ?*řekl jsem rozlobeně. Dívka jen kývla hlavou a dál brečela do dlaní. zase jsem šel kní a pomohl jí posadit se na židli. dívka okamžitě přestala a koukala do země*má máma si vydělává výrobou hrnků, ale nikdo to nekupuje a můj táta dělá opraváře , jenže nikdo nikomu nic platit nechce a tak nemá moc kšeftů. Jsme moc chudí a já nemůžu domů nic donest protože vše rozbíjím. Zavšechno můžu já* svěřila se mi jako kdybych byl její starý známí... Ale uplně jsem jí chápal, věděl jsem v jaké je situaci, moc dobře...
(Servírka)
(Mizuri)

Princess from all hearts

18. dubna 2008 v 20:01 | Astrid |  Princess from all hearts
Budu psát nový příběh... Napdl mě další děj - Tenhle příběh se bude jmenovat Princess from all hearts(princezna všech srdcí). Tentokrát to bude vyprávět kluk... však uvidíte :o)
Muck Astrid
(Mizuri)

Sonbik 3kolo

17. dubna 2008 v 15:24 | Astrid
Ok Takže soutěžící prošli prvním kolem v této sestavě :o)(Odkazy najdete v 2.kole)
Nick: Kito
Věk:15
Barva:Červená
Popis k přidanému obrázku: duch mého blogu, dala jsem jí svůj vlastní obrázek, protože má stejně jako já ráda červenou tudíž jsme jí dala tuto psotavu :o) Držím palečky..
Nick:Kanaye yoshiaki, Aki chan
Věk:Kanaye 15
Barva:Modrá
Popis k přidanému obrázku:Obrázek sedí přesně na něj, koukněte na ty oči :P Držím palečky yoshi :o)
Nick:Painka
Věk:14
Barva:Oranžová
Popis k přidanému obrázku: Painka dostala obrázek malé holčičky... tahle holčička znázorňuje její roztomilost ^^ jelikož se mi její blog zdá hodně roztomilí a dá se říci o všem. Držím Palečky
Nick:Dave
Věk:12
Barva:Zelená
Popis k přidanému obrázku: Dala jsme mu tenhle tajemný obrázek, protože ho zdaleka neznám, ale jeho blog se mi zdá zajímavý :o) Držím palečky
Nick:El!sQa
Věk:14
Barva: Růžová
Popis k přidanému obrázku: Tenhle obrázek jsem jí dala jen kvůli tomu že ta holka na sobě má růžovou :o) Je to taková Barbie, ale nvm neznám jí :o) Držím palečky
A poslední soutěžící:
Nick:Nicky
Věk:12
Barva:žlutou
Popis k přidanému obrázku:Dala jsme jí tuhle vílu :o) Vypadá tak trochu sladce a hlavně jako víla sluníčka ^^ Nicky je stejná :o) Hodně štěstí i tobě
Ve 2. Kole vypadla bohužel Gabča.... Hodně štěstí v dalších soutěžích... Později udělám Diplom.

Takže přeji všem mnoho štěstí ve 3. kole :o)

Dole hlasujte, kdo by měl podle vás postoupit do 4. kola...
↓↓↓↓↓

Na vaše přání

17. dubna 2008 v 15:06 | Astrid |  Animky v přehledu
Ahojky... takže jestli v mé abecedě nenajdete Animku, kterou jste chtěli napište mi sem, kterou by ste sem přidali, něco se o ní dozvěděli, obrázky, info, kde to můžete shlédnout a tak dále...
Ráda vám vyhovím, popřípadě zanechte adresu na vá
š blog a já Vás budu kontaktovat.
Toť vše...

Muck Vaše Astrid


16.04.08

16. dubna 2008 v 15:33 | Astrid |  Co je dnes nového ?
Dneska ve škole nic moc :o) Kamarádka objevila novýho kluka a tak že mi ho ukáže... šla jsem sní na autobusový nádraží, kde měl údajně být. Došli jsme tam a seděl tam... řeknu vám větší xicht jsem neviděla xD, ale to jen tak naokraj, aby se neřeklo, že vám sem nic nepíšu :o)
muck Vaše Astrid :o*

15.4.08

15. dubna 2008 v 21:49 | Astrid |  Co je dnes nového ?
Dneska jsem se rozhodla , díky mím milovaným SB a jednomu uber človíčku (díky díky) , že zase rozjedu Blog na plné obrátky. :o) Doufám, že se vám tu bude furt líbit a budete oceňovat jak fotogalerie,nové články(zajímavé co jsem dnes dělala xD ) tak nové desingy a podobně :o)
S Láskou Astrid :o*

Vizitka

15. dubna 2008 v 21:43 | Astrid |  Ragnarok Online- Ostatní
Tak tohle je screen, z Ragnaroků dvojky, jak vidíte je upavená tak toho moc nezkopčíte :oPP
Ragnarok online-co to je ?

8. dubna 2008 v 19:12 | Astrid |  Ragnarok Online
Ragnarok Online je korejská a celosvětově nejpopulárnější hra typu MMORPG.Existuje také řada tzv. free serverů, na kterých je možno hrát zcela zdarma.
Herní systém je podobný známým MMORPG hrám jako Line age-ll, World of Warcraft, ovšem Ragnarok na první pohled upoutá netradiční grafikou, která je blízká hlavně fanouškům mangy a anime(čili i mě ^o^). Svět zvaný Rune Midgard tvoří postavy pohybující se v detailně modelovaných lokacích . Každého navíc určitě zaujme skvělá stylová hudba v mp3 kvalitě, čítající přes 100 originálních skladeb. To by však k zábavě nestačilo.
Herní možnosti Ragnaroku jsou rozsáhlé. Začínáte jako nováček neboli Novice. Poté je na výběr šest základních povolání (tzv. 1st Class), na které následně navazují a dělí se 2nd Class/Alternative 2nd Class, Advanced Class/Alternative Advanced Class. Včetně speciálního povolání Super Novice, nových Taekwonů, Gunslingerů, Ninjů a rozdělení Bard/Dancer/Minstrel/Gypsy si tedy můžete vybrat z 39 různých povolání! Postavy těchto povolání mohou používat několik stovek dovedností neboli skillů, předmětů, zbraní, zbrojí, lektvarů, atd. Můžete navštívit rozmanitá města, pouště, pralesy či dungeony plné příšer a tajemných bytostí, od těch nejslabších až po nejstrašlivější monstra,které můžete zlikvidovat a tak získáte nové zkušenosti(experience) a zdokonalování dovedností vybraného povolání (job).
Ragnarok však nabízí hráčům i velké možnosti vzájemné komunikace a zábavy. Party systém, guildy, chat, grafické emotikony - to vše lze jednoduše ovládat přímo v herním klientovi. Je možné ochočit a chovat svého zvířecího pomocníka, plnit questy, pomáhat začínajícím hráčům, nebo se zúčastnit guildovních válek, dobývat hrady a stát se nepřemožitelným hrdinou.
Volba je jen na Vás! Tak to zkuzte - Přímo ZDE
Na těchto stránkách se dovíte pdorobněji o raganroku v bočním menu. Přeji příjemnou zábavu ^^
Text: Byl mnou upraven kopírovat se zdrojem - czechro , Astrid