Nepřestávej mít chuť žít a nepřestávej mít chuť zemřít jedině tak dojdeš do cíle...

Aktuality

Soutěže: Onegaii...
Žádného z Vás nenutím o hlas, pozorně se podívejte na soutěž a podle vašeho uvážení hlasujte :o)
--------------
Blog : Dočasné pozastavení -
Důvod : A-Story

Já : Active
Rozkoukané Anime : Dn Angel , Naruto Shippuden , DearS, Vampire knight Guilty, Shugo chara,Akane-iro ni Somaru Saka, To Heart 2

Přeji příjemnou zábavu na mém blogu...Leden 2008

Flypside

19. ledna 2008 v 10:31 | Astrid |  Music

sishy závěrem

19. ledna 2008 v 9:58 | Astrid |  Sishy
a tímto se svámi Sishy loučí doufám že ste se dobře bavili a že se vám krátká povídka líbila, vpříštím měsíci snad začnu další tak zatím ahoj=3

další 3

19. ledna 2008 v 9:56 | Astrid |  Manga Girls
tahle se mi moc líbí(ta červená s krví)

lovko

19. ledna 2008 v 9:41 | Astrid |  Manga Kisses
moc pěkný nezdá se vám ?
toto jsem ukradla jedné holčině, předem se omlouvám

Tak to sem já

19. ledna 2008 v 9:37 | Astrid |  O mě/moje fotky
(foceno roku 2008 v lednu. [asi])

Krvavá neko

19. ledna 2008 v 9:36 | Astrid |  Manga Neko

yumka

19. ledna 2008 v 9:34 | Astrid |  Krvavý
ať se vám neudělá špatně :)

Sishy kapitola Vll. - The End

19. ledna 2008 v 9:12 | Astrid |  Sishy
Sishy 7.část-Ending
Vynesl Sishy v náručí ven a šli na to místo, Hitaro věděl že už nemá mnoho času. Mohl být kdekoliv ,ale Hitaro věděl, že bude vázaný k tomuhle místu. Posadil Sishy na zem a hned před ní se objevil Lin.
Sishy se mu zadívala do očí Lin se na ní nemohl vynadívat . Vzal Sishy do náruče a Sishy okamžitě usnula, vzal jí zase všechnu její energi-i a Hitaro se na to nemohl dívat a skočil po něm. Lin ho odhodil na zem a Sishy se nemohla hýbat tentokrát uplně celá. Koukala na Lina a jeho rudý oči a natáhla kněmu ruku.Lin ji okamžitě pustil na zem. Sishy se jen mrtvě koukala na slunce a na Hitara ….usmívala se…
Hitaro se spletl a sishy cítila že neměla ani měsíc života ale pouhé dva týdny. Sishy stekli slzy a jak dopadli rozbili se jako skleničky a další a další najednou ztěch slz vyletěli anděle a svázali Lina. Pomalu ho zabíjeli a Sishy se nezmohla na jediné slovo.
Lin pomalu umřel a bolestivě ale stále ještě dýchal, umřela jen jeho zlá polovička, jen mu stačilo pomoct a vyběhla z něho kočka která vběhla do Sishy. Sishy se před očima objevil celý její život a narostli jí uši a ocas narostli jí zase dlouhé blonďatě vlasy a její oči se rozsvítili. Andělé někam utekli a Sishy cítila že nemá moc času.
Přiběhla k Hitarovy který jí tak pomohl a vzala ho do náruče. Hitaro se probudil a koukal na ní*Sishy…*řekl a začal znovu brečet. Sishy celá svítila a opravdu měla poslední den svýho života. *chci ho ztrávit tím nejlepší způsobem*řekla Sishy a setřela mu slzy. Stoupla si a šla do školy a chtěla se rozloučit se Sakurou. Sakura seděla ve svém pokoji a pozorovala televizi. Sishy se vznesla k jejímu oknu a zaťukala. Sakura se nejdřív lekla ale pak jí otevřela okno a Sishy jí objala . Sakura jí nechápala ale nebylo moc času a Sishy byla zase pryč. Když Sishy obešla všechny který měla ráda vrátila se zpátky k Hitarovy.
Byl už večer a slunce zapadalo. *slib mi jednu věc* řekla Sishy když seděli v trávě a koukali spolu na západ slunce. Hitaro kývnul *slib mi… že využiješ svůj život na plno *řekla a koukla mu do očí. Hitaro kývl a zase mu stíkali slzy. Sishy se na nic nezmohla a nevěděla co dál.
Když už bylo těsně před západem celého slunce vzal Hitaro Sishy za ruku. Sishy se na něj podívala… a on jí k sobě přitisknul a políbil ji. Sishy se jen usmála a zavřela oči… a bylo to její první a poslední políbení…
Víte, Sishy byla jedna z nejobyčejnějších koček. Ráda bych kdyby byla pořád mezi námi v našich myšlenkách, ale nikdo není nesmrtelný a i ona musela jednou zemřít…. Hitaro vyslechl její prosbu a ještě dlouho žil. Lina odvezli do nemocnice a všechen čas co strávil se Sishy zapomněl…. Když Hitaro otevřel oči rozlinulo se městem jen tiche *miaaa…* ….
A Sishy se rozplynula jako krásný bílí mráček. Kdo ví třeba poletuje právě nad vámi….
Ona vám radí také…. Využijte svůj život na plno…
Konec příběhu…

Anime klučina

19. ledna 2008 v 0:33 | Astrid |  Manga Neko
kawaii:)))

kluk nebo holka ?

19. ledna 2008 v 0:32 | Astrid |  Manga Neko

Holky

19. ledna 2008 v 0:31 | Astrid |  Manga Neko

nekii

19. ledna 2008 v 0:29 | Astrid |  Manga Neko

Kučina

19. ledna 2008 v 0:26 | Astrid |  Manga Angels Boys
není roztomilej ?:)

Lafi

19. ledna 2008 v 0:25 | Astrid |  Manga Angels Love
<3

Angelicy

19. ledna 2008 v 0:23 | Astrid |  Manga Angels Girl

Další holčiny

19. ledna 2008 v 0:22 | Astrid |  Manga Girls

Sishy kapitola Vl.

18. ledna 2008 v 23:53 | Astrid |  Sishy
Sishy 6.část
Sishy si na nikoho ani na nic nemohla vzpomenout. Ve škole se říkalo že Lin zmizel že zemřel že utekl ale Hitaro věděl že tam stále někde je. Využil Sishy k tomu , aby se pomstil Hitarovy za strašnou věc na kterou Hitaro velmi nerad vzpomíná. Byli jako bratři a Hitara se zmocnila zlá půlka svého já a začal být protivný a musel být jednou zabit druhou kočkou aby byl zase volný a mohl v klidu žít. Lin mu sice prokázal službu ale kdyby chtěl sishy by byla zase pořádku jenže se ho zmocnila touha po nadvládě a bohatství a to bylo to za co ho Hitaro nenáviděl.
Sishy se nemohla rozpomenout a tak jednou když s Hitarem pozorovali západ slunce řekla zčista jasna Hitarovy*nechci umřít…*řekla a koukala na své ruce které byli zjizvené a pochroumané. Hitaro se odmlčel a stekli mu další slzy. Měl za toho půl měsíce Sishy hrozně rád a nechtěl jí opustit.*chci najít Lina*řekla Sishy a pokoušela se vstát. Hitaro okamžitě zareagoval a podepřel ji*nechci ten vozík nechci zkysnout zbytek mího měsíce natomhle hnusným pojízdným vězení!*křičela a stíkali jí slzy.Hitaro jí objal a nic neříkal. Pak ten vozík nechal tam kde je a vzal Sishy do náruče a nesl jí k sobě domů protože se u Yukyho necítila bezpečně. Sishy pořád brečela a tiskl se k Hitarovy. Hitaro jí položil na postel a hladil jí ve vlasech*mohla bych spát na balkoně a pozorovat hvězdy?*řekla Sishy a neuvědomovala si že to dřív dělávala. Hitaro kývnul hlavou a přenesl ji na balkon kde si sednul a položil jí na sebe aby nemusela sedět na tvrdé a studené zemi.
Pozorovali měsíc a pár hvězdiček které se tam zobrazovali přímo nad nimi. Sishy byla zase pořádku a tiskla ruce Hitarovi*mám tě ráda..*řekla a Hitaro se odmlčel a taky jí je stiskl. Za chviličku Sishi usnula a Hitaro ji ještě chvíli hladil ve vlasech a pak jí přenesl zpátky do postele.*taky tě mám rád*řekl potichu a přikryl jí.
Ráno se Sishy vzbudila a Hitaro ležel vedle ní a držel jí za ruku. Sishy se poprvé za tu dobu usmála a jemně sním zatřásla. Hitaro se okamžitě vzbudil *dobré ráno Sishy jak se cítíš?*řekl a přikryl jí zase protože nemohla s půl člověkem hýbat.*cítím se skvěle*řekla Sishy s klidem vhlase a zakručelo jí b břiše. *už nesu snídani*řek Hitaro a šel do kuchyně a za půl hodinky nesl snídani*děkuji mockrát*řekla Sishy a dala se do jídla, moc toho nesnědla a zbytek dala Hitarovy. Ten to dojedl a uklidil a šel se Sishy ven…
Konec 6 části...

Sishy kapitola V.

18. ledna 2008 v 20:45 | Astrid |  Sishy
Sishy část5.
…a koukala na hvězdy. Za chvíli za sebou někoho uslyšela, stál tam Lin a koukal na ni mile. Sishy koukala pořád na hvězdy a snažila si ho nevšímat. *omlouvám se jak se ktobě vetšinou chovám, ale musím si odtebe držet odstup.*řekl lin a sedl si vedle ní. Sishy na něj koukla jak to kočky umějí a Lin byl uplně na měko. Líbila se mu její milá tvářička, její ouška i její pohled. Ale nenechal na sobě nic znát a na nebe se začal dívat on. Sishy ho chytila za ruku a položila mu jeho dlaň do svých vlasů a usmála se na něj. Lin se taky usmál a začal jí hladit.
Sishy se to moc líbilo. *ale ale*řekl za nimi Hitaro a koukal na ně dva. Lin se okamžitě postavil a koukal na něj vražednýma očima připraveném Sishy bránit. *ale copak Sishy on ti neřekl kdo doopravdy je?*řekl povýšeným tonem a Lin stiskl ruce v pěst. Hitaro luskl prsty a změnil se v černou kočku s rudým kamenem na čele. Lin se zamračil a vzal Sishy do náruče a usmál se na ni*odpusť* řekl a začal zní vysávat všechen její život. Sishy padla jako mrtvá na zem. Uši ji zplihli její plamínky vočích zhasly a její krása ovadla, stala se zní chaboučká holka bez života a bez vzpomínek. Lin se koukal na Sishy která tam jen bezmocně ležela. Pak mu zruky vystřelil nůž a zrudli mu oči krví. Měl vsobě sílu, která porazí snad všechny kočky. Lidská a kočičí krev se spojila a vytvořila zněho monstrum… Když se Sishy na něj jedním okem zadívala nevěřila vlastním očím……
Ráno se Sishy probudila v nemocnici a nad ní se skláněla Sakura a Yuky. Sishy se nemohla ani pohnout a necejtila vlastní tělo. Sakura na ní s obavami hleděla a Yuky si četl. Pak oba odešli a přišel do pokoje Hitaro. Sishy chtěla utect ale nemohla se ani pohnout a koukala na něj s obavami v očích. Hitaro sebou nesl zrcátko a postavil ho před Sishy. Sishy se vněm vzhlídla a neměla uši ani ocas. *už nejsi kočka*řekl Hitaro a pohladil jí ve vlasech. *kde jsem … kdo byli ti lidé ?*řekla Sishy a onikom ani o ničem nevěděla. *ti lidé jsou nepodstatní ztratila si pamět… Byla jsi kočka jako jsem já…. Pamatuješ si jenom mě protože si znala jen mě jako kočku* vysvětlil ji Hitaro*Lin ztebe vysál tvou kočičí půlku a je ztebe normální člověk…* Sishy na něj koukala a vůbec mu nerozuměla. Nemohla uvěřit že ona někdy mohla být kočkou.
*vím že je to složité Sishy*řekl Hitaro jemně a držel ji za ruku*ale můžeš se stát zase koučkou a všechno si budeš pamatovat ale pak už budeš mít jen den života…*řek Hitaro a stiskl jí ruku*nebudeš moct chodit nebudeš mít možnost chodit zpátky do školy kterou si měla tak ráda* řekl Hitaro.
Tu noc se Lin proměnil v monstrum a zabil horší část Hitarovo která se vtělila do Lina a on je teď jen stín…. *Hitaro..*řekla Sishy potichu a vyšeptaným hlasem.*Ano Sishy?*řekl upřímným hlasem Hitaro *jak dlouho budu žít když se nestanu zpátky… kočkou?*řekla Sishy a koukla na něj se slzami v očích* měsíc Sishy…. Měsíc…*řekl hitaro a byl ochotný Sishy pomoct jakkoliv to půjde* Chci zpátky být kočkou… umřu s krásnýma vzpomínkami než abych byla chromá slabota*řekla Sishy a stekli jí slzy…
Za dva dny Sishy pustili a důvěřovala pouze Hitarovy kterého si jediného ze svého minulého života pamatovala. Když Hitaro vyslyšel její prozbu že se chce podívat tam kde bydlela tam kam chodila na procházky do školy a všude aby si vzpomněla jeli tam kam chtěla. Hitaro jí litoval a postupem času jí začal mít rád…
Konec 5.části…

Sishy kapitola lV.

18. ledna 2008 v 17:12 | Astrid |  Sishy
Sishy část 4.
Sishy se vněm nějak nevyznala a otočila se do předu. Lin na ní furt koukal a chtěl se jí omluvit, ale zase by všichni viděli že není takovej jak se zdá a to nechtěl. Den ve škole uplynul jako voda a sishy nad tím vším přemýšlela.
Když vycházela ze školy přiběhla kní Sakura že pořádají nějakou slavnost na narozeniny paní učitelky. Sishy nadšeně souhlasila*tak já příjdu VvV 7* řekla sishy a Sakura souhlasila a někam odběhla. Sishy šla mezitím domů a šla se trochu upravit a koupit nějaký dárek.
Už byla ve měste a šahala po nějake figurce a střetla se s něčí druhou rukou. Když se obhlídla kdo to je stál tam Hitaro a Sishy suše polkla. Hitaro jí vzal za ruku a táhnul mimo stánky. Sishy se nechala a nevěděla kam jdou, když byli někde v lese*kam mě to vedeš?*řekla a koukla na něj on jí přitiskl ke stromu a chytil jí ruce*co to děláš ??*řekla a vyvalila oči, Hitaro se usmíval a pomalu se kní přibližoval že jí políbí. * ne nech mě*cukala ale on toho nenechal*miaaa!*ucukla a nekdě se tam objevil Lin a strhl Hitara na zem.*ještě jednou na ni šáhneš a nebudeš vědět na koho se vzrcadle díváš!*křikl na něho a vstal a oprášil se. Sishy byla strachy bez sebe a Lin pomalu opouštěl ono místo. Sishy utíkala za Linem ale držela se dál od něho. Když oba dva došli do města*děkuju*řekla potichu Sishy a Lin se po ní jen podíval a pokračoval v cestě. Sishy šla jiným směrem a koupila tu figurku po které šahala a běžela domů se do něčeho čistého se převléct.
Když byla převlečená do své typické černé sedla si do křesla a koukala smutně do země(viz obrázek v Sishy info ) přemýšlela proč jí chtěl Hitaro políbit. Byla zase s myšlenkami vkoncích a neuvědomila si kolik je hodin a bylo už půl osmí a ona vyběhla z baráku s dárkem vruce do školní tělocvičny.
Otevřela dveře a vběhla dovnitř ale nějak se ji zaškobrtli nohy a ona začala padat a všichni na ni koukali. *miaa*křikla a někdo ji zachytil. Když otevřela jedno kočičí oko skláněl se nad ní Lin a ona celá zčervenala. Postavil jí na nohy a zase někam odešel. Všichni se na ni a na něj dívali a mlčeli. *ten dárek*usmála se nevinně Sishy. Všichni se zase rozpovídali a všechny holky se rozplývali nad Linem jak se zachoval a Sishy řezali pohledem.
Po nějaké době učitelka zmizela s ředitelem a všichni byli trochu opitý, jen Sishy seděla a přemýšlela o všem co se poslední dobou děje. Lin se na ni celou dobu díval. Když se na něj Sishy konečně podívala zčervenal a zase si upil a uhnul pohledem. Sishy vstala a vyšla ven. 3la za školy a sedla si na trávník a prohlížela si hvězdy…

Sishy kapitola lll.

17. ledna 2008 v 15:31 | Astrid |  Sishy
sishy kapitola 3.

...koukala na hvězdy. Když se jí už po delší době nepodařilo usnout vstala a koukala dolů a přemýšlela o Linovy.
Zdál se jí jako namachřenej frajírek kterej si debužíruje ve svým kvartýru, ale dneska na něj změnila názor a ten převrhla spíš na Hitara.
Ale i sním to nehodlala vzdát a být věčně ufňukaná a vylezla si na střechu.
najednou uviděla prduký světlo který jí svítilo do očí a ona se stala na pár vteřin stala kočkou aniž by si to uvědomila a pak se zase vrátila do původní podoby . Světlo zhaslo a nikdo nikde jen ona aniž by věděla co se stalo.
Rozkoukávala se asi půl hodiny ale nikdo nikde ani nezašuměl a tak slezla zase zpátky dolů.
Ráno :

ráno Sishy vstala a šla do kuchyně stím že Yukymu připraví snídani ale on nikde. protáhla se a oblíkala se do školy. Když tak udělala vyběhla zdomu rovnou k Sakuře. Bylo jí už mnohem líp ale koho před jejím barákem neviděla. Stál tam Hitaro a čekal na Sakuru. Sishy kněmu přistoupila a koukala na něj s otazníkama v očích. *si kočičí ostuda* řekl jí kysele a prohlédl si jí od hlavy až k patě. Sishy se ale nedala a vrazila mu facku. *Možná sem kočičí ostuda ale ty si kocouří pohroma, nevychovaná kočka co beztak neumí ani lézt po stromech* řekla s klidem v hlase a zazvonila na Sakuru. *ano Sishy už běžím* křikla zdomu aniž by věděla kdo tam stojí. po chvilce sakura vyběhla chytla Sishy za ruku a ani si Hitara nevšimla a běžela sní do školy.

Sakura si ještě odskočila za učitelem a ve třídě bylo jen pár holek a Lin. Když se Sishy na Lina podívala nasadila si čepici a sedla si na své místo. Lin si kní po chvilce i staškou sednul a mile se na ní usmál. *promiň tady není místo* řekla mu Sishy kysele a opřela si hlavu o lavici. Lin nic neříkal a sundal jí čepici a zase jí začal hladit. Všechny holky na ně zírali a Sishy se narovnala a koukala na něj zase s usměvem. Lin se opětovně taky usmál a nachystal si učení.

Když přišel Hitaro s optiskem na tváři do školy díval se kde je Lin a když ho viděl u Sishy šel knim. *hele vypadni tady sedím já* řekl Linovy a Sishy jen nechápavě zírala. Lin vstal a koukal na něj povýšeně a napřahoval se že mu vrazí. Sishy ho ale zastavila a šla si sednout k Sakuře která už taky všechno pozorovala. Lin nahodil zase kamený výraz a šel si sednou zpátky kde seděl a Hitaro odešel ze třídy. Když se s usměvem Sishy podívala na Lina ale ten jí nevnímal a hodil nohy na stůl...

KONEC 3. ČÁSTI